Nazywam się

Ania Konieczny

Od 18 lat zajmuję się szeroko pojętym ruchem. Ruchem, który ma usprawnić nasze ciało oraz poprawiać jego wygląd. 

Mój zawód mnie pasjonuje, dlatego głodna wiedzy, nieustająco się szkole, rozmawiam ze specjalistami zajmującymi się ciałem człowieka, fizjoterapeutami, osteopatami, lekarzami. Poszukuje nowych metod, rozwiązań.

Doświadczenie,  które zdobyłam przez lata pracy z ludźmi pokazuje, że w moim zawodzie potrzebna jest wiedza nie tylko z zakresu ruchu, ale często medycyny, dietetyki. Współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, które mają pomóc w osiąganiu celów przez moich Podopiecznych. 

W zawodzie trenera po tylu latach pracy kształtuje się też pewnego rodzaju intuicja, która pozwala spojrzeć na każdego indywidualnie. Daje to przestrzeń do odchodzenia czasem od sztywnych norm, czy wytycznych dotyczących treningu. Daje ona szersze spojrzenie na ścieżkę rozwoju danej osoby.

Otwarty umysł, dbałość o szczegóły, elastyczność w stosowanych metodach treningowych, zaangażowanie dają zamierzone efekty u moich Podopiecznych. Czerpią oni radość z poznawania swojego ciała, z widocznych i odczuwalnych efektów pracy nad sobą. W efekcie zwykle współpraca z moimi Podopiecznymi trwa wiele lat, ponieważ wiedzą, że dobra aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem higienicznego życia.

Już dziś zapisz się na kurs

"Dobry powrót do formy po porodzie"

Kurs przeznaczony jest dla kobiet po porodzie naturalnym i cesarskim cięciu. Celem kursu jest cofnięcie zmian jakie zaszły w ciele kobiety podczas okresu ciąży, usprawnienie ciała oraz jego wzmocnienie.

Jesteś gotowa?

Poznaj opinie osób, które zaufały mojej wiedzy

Gorąco polecam treningi z Anią! Cenię jej spokój, ogromną wiedzę i profesjonalizm. Ania dokładnie tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia, rozumie je na „głębszym” poziomie funkcjonalnym, anatomicznym, a nie tylko „mechanicznym”. Treningi są zoptymalizowane pod kątem efektywności i różnorodności.
 

Ewa

Gorąco polecam treningi z panią Anią. Profesjonalne, wymagające a jednocześnie przyjemne i nie za trudne. Pani Ani spokój, serdeczność umiejetności działaja kojąco. Od razu sie czuję lepiej!

Anna

Pani od Gimnastyki wymiata! Ćwiczyłam z Anią jak byłam w ciąży, jak byłam w pełnej formie i budowałam sylwetkę, na zajęciach grupowych i na zajęciach indywidualnych. Zawsze była pełna profeska i uwaga w pełni skupiona na osobie ćwiczącej. Bardzo sobie cenię podejście Ani, które ma na celu prowadzenie treningów w sposób bezpieczny dla zdrowia, a jednocześnie stawianie wyzwań i pokonywanie własnych słabości. To duża sztuka i ogromna wiedza zarazem, zdrowo wprowadzać i prowadzić osoby po sportowym świecie. Do tego niebywale miła i fajna osoba. Chapeau bas!

Agata

Pani Ani byla moja podpora w okresie lock-downu, cwiczylam z nia zdalnie trzy razy w tygodniu. Swietne instrukcje, spokoj, traktuje „pacjentow” jak doroslych ludzi i partnerow, a nie jak niedorozwiniete dzieci.

Marta

Ania jest bardzo merytoryczna, profesjonalna i cierpliwa. Zdecydowanie czuję że jestem w dobrych rękach. Bardzo szybko poczułam pierwsze efekty treningów, więc z niecierpliwością oczekuję każdego kolejnego spotkania. Ania w detalach tłumaczy jak wykonać każde ćwiczenie, dokładnie wyjaśnia mechanikę ruchu, więc wszystko co robię jest zoptymalizowane. Pamięta także o tym jaki jest cel moich treningów i tak dobiera program, żeby właśnie ten cel osiągnąć. Krótko mówiąc – polecam gorąco Panią od Gimnastyk

Paulina

cwiczylam i cwicze regularnie z Pania Ania zdalnie i jestem zachwycona! Jest profesjonalna, spokojna, swietnie tlumaczy i proponuje ciekawe cwiczenia. Bardzo polecam!

Lucyna

cwiczylam i cwicze regularnie z Pania Ania zdalnie i jestem zachwycona! Jest profesjonalna, spokojna, swietnie tlumaczy i proponuje ciekawe cwiczenia. Bardzo polecam!

Joanna